Bez kategorii

Po co konsolidować pożyczki?

Konsolidacja pożyczek jest jedną z recept na zmorę trapiącą wiele osób – nazywa się ona  przekredytowaniem.

PrKonsolidacja pożyczekzekredytowanie, czyli doprowadzenie do sytuacji życia ponad możliwości finansowe to pompowanie balona własnych długów, którego jedynym i ostatecznym losem jest pęknięcie. Głośne. Im później to się stanie, to znaczy im więcej do balona wtłoczymy długów, tym większy bowiem będzie huk.

A co się z tym wiąże? Dla wielu jest to życiowa rewolucja, gdyż nagle zderzyć się muszą z innym światem – światem dłużników. O ile wcześniej, w trakcie kredytowania się ponad stan, byli przez swoich wierzycieli traktowani jak klienci z najwyższej półki, teraz wszystko się zmienia.

Ten sam wierzyciel, a jakże inny ton rozmowy, jakże inne traktowanie, jakże inne podejście. Zaczyna się bowiem windykacja….

Konsolidacja pożyczek jako środek przeciwko windykacji

Aby nie dopuścić do takiego czarnego scenariusza i przepompowania balona ponad stan w sytuacji uzmysłowienia sobie zagrożenia należy sięgnąć po rozwiązanie. Najprostszym i najbardziej dostępnym jest konsolidacja oddłużeniowa, czyli scalenie swoich zobowiązań w jeden kredyt i płacenie jednej raty.

Serwis nasz pomaga i wspiera w realizacji tego prostego z pozoru, ale trudnego z praktyce, zadania. Każdy balon pompowany przez osobę żyjącą na kredyt jest inny i każdy wymaga innego produktu.

U nas znajdziesz bez zbędnego szukania wszystkie – niezależnie od Twojej sytuacji. Pomożemy Ci wskazać produkty oddłużeniowe pod hipotekę, pozabankowe oraz tradycyjne bankowe kredyty oddłużeniowe.

Odpowiednio wcześnie konsolidując swoje zadłużenia unikniesz pułapki, jaką zastawia na siebie bardzo duża część posiadaczy kredytów, którzy przegapiają moment w którym osiągnęli stan przekredytowania. Efektem jest pętla kredytowa, która zmienia całe życie, doprowadza do finansowej ruiny, niszczy małżeństwa, kariery, rujnuje psychikę.

Konsolidacja pożyczek w jeden produkt kredytowy jest szansą na – skorzystaj z niej odpowiednio dobierając odpowiedni produkt: kredyt lub pożyczkę. Płać jedną ratę, na którą Cię stać.

Jednakże wyszukanie odpowiedniego sposobu na oddłużenie się rodzi szereg niebezpieczeństw. Piszemy o nich i ostrzegamy, aby starając się wyjść z długów nie wpaść w jeszcze większe.

Niektóre nieprzemyślane ruchy oddłużeniowe mogą bowiem skutkować utratą dorobku całego życia. I to wszystko przez jeden podpis pod pożyczką, która miała uzdrowić finanse i załatwić nowe życie bez długów.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o