Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Pożyczka oddłużeniowa pod hipotekę to jedna z najpopularniejszych metod przerwania procesu zadłużania się i ryzyka wpadnięcia w kredytową pętlę długów. Hipoteka stanowi tak doskonałą gwarancję, że pozwala na zaciągnięcie zobowiązań nawet osobom z bardzo niską wiarygodnością kredytową i fatalną historią kredytową. Pożyczający wie bowiem doskonale, że akurat to zobowiązanie traktowane będzie priorytetowo i spłacane z namaszczeniem.

Czy tak samo myślą banki? Niekoniecznie. Dla nich niski scoring w BIK jest przeszkodą nie do przeskoczenia i w efekcie klient starający się o bankową pożyczkę oddłużeniową odchodzi z niczym.

Czy w takiej sytuacji powinien się poddać? Absolutnie nie. Istnieją wszak również pożyczki pozabankowe, które pozwalają osobom posiadającym nieruchomość spłacić wszystkie zadłużenia i spłacać jedną ratę z tytułu konsolidacyjnej pożyczki oddłużeniowej.

Wypełnij formularz, (UWAGA! W pierwszej pozycji wybierz WNIOSEK O POŻYCZKĘ HIPOTECZNĄ) aby poznać propozycję i ofertę pożyczki oddłużeniowej. Być może za kilka dni zamienisz wszystkie swoje kredyty w jedną pożyczkę.

Fundusz Korona dla zadłużonych

Pożyczek
30
kwota
10000
Bez BIK
6
Lat na rynku
6

Modelowy przykład takiej pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą : Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1.333 zł na maksymalny okres 33 miesięcy (minimalny okres: 12 miesięcy) wynosi 133,69 % (maksymalne RRSO wynosi 241.33 %). Raty miesięczne 80 zł, ostatnia rata 42,37zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki 269,37zł, prowizja 1.333zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2.935,37 zł (stan na dzień 01.09.2016 r.).