Pożyczka oddłużeniowa pozabankowa

Pozabankowe pożyczki dla zadłużonych

Pozabankowe pożyczki dla zadłużonych

Pozabankowe pożyczki dla zadłużonych możemy podzielić na kilka kategorii, w zależności od potrzeb pożyczającego.

Na wstępie trzeba sobie jasno odpowiedzieć, że pozabankowe pożyczki nie oferują takich kwot ani warunków jak pożyczka dla osób ze złą historią kredytową w SKOKu. To po prostu jeszcze niemożliwe. Mają za to jedną wielką zaletę – dużo łatwiej je otrzymać.

Pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych

W tym segmencie od lat dominuje kilka firm, oto ich zestawienie:

Do tej grupy zaliczmy pożyczki na największe kwoty i długie okresy spłaty. Z tego względu idealnie nadające się do konsolidacji chwilówek. Kilka chwilówek przedłużanych za niebotyczne opłaty zamieniamy w jedną pożyczkę ratalną, najczęściej z dużo niższymi kosztami. Oczywiście taką pożyczkę można również zaciągnąć jako samodzielny zastrzyk gotówki na większe potrzeby.

Te firmy często są traktowane jak ostatnia deska ratunku, nie przez przypadek. Po prostu dosyć łagodne podejście do klienta jest w tych firmach szczególnie widoczne.

Pożyczki krótkoterminowe z niską zdolnością kredytową i słabym BIK

To pożyczki z reguły na niższą kwotę, na doraźne potrzeby. Zaciągane często przez osoby, które przez błędy przeszłości na dłuższy czas odcięto od finansowania w bankach. Inną kategorią klientów takich produktów są osoby lubiące proste formalności i szybkie działanie takich firm. To nie bank. gdzie procedury ciągną się jak flaki z olejem.

Pożyczki do zadań specjalnych

Karta bankomatowa bezpieczna od komornika? Nie ma sprawy, pożyczka pozabankowa może wydać klientowi kartę przypisaną do siebie. A może pożyczka na określony cel jakim jest zakup pojazdu? Wówczas większa kwota pożyczki jest zdecydowanie łatwiej dostępna.

Niezależnie od celu i długości kredytowania wszystkie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych mają jedną niebagatelną zaletę. Można je otrzymać nawet wtedy, gdy SKOK nie będzie chciał rozmawiać (o bankach nie wspominając). Dlatego często nazywane są pożyczkami bez BIK czy bez baz. Nie chodzi o to, że w ogóle nie patrzą w rejestry, ale o to, że zazwyczaj to co znajdą nie stanowi przeszkody do udzielenia pożyczki.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments