Pożyczka bez BIKPożyczka bez BIK

Pożyczka konsolidacyjna bez sprawdzania w BIK to marzenie wszystkich tych, którzy wiedzą, że ich historia kredytowa nie wygląda różowo.

Zdajmy sobie jednak sprawę, że nikt nie pozwoli sobie pożyczać pieniędzy bez jakiejkolwiek kontroli, więc każdy potencjalny kredytobiorca musi być w jakiś sposób skontrolowany.

Ale czy koniecznie w BIK?

Okazuje się, że nie. Nie wszystkie firmy pożyczkowe zaglądają do Biura Informacji Kredytowej, co otwiera furtkę przed osobami z nieciekawą przeszłością w bankach, ale mających czyste konto w BIG. Niektóre firmy udzielające konsolidacji na spłatę długów opierają swoją kontrolę o BIG, do BIK-u nie zaglądając wcale.

To dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych, ale istnienie pożyczek bez BIK to dopiero początek drogi. Bo jak odróżnić pożyczkę bez BIK od tej, w której sprawdzania jest kredytowa przeszłość i skanowane dogłębnie relacje z kredytodawcami?

Pomożemy w tym. Powyżej znajda Państwo listę tych pożyczek, które na pewno nie korzystają ze sprawdzania bazy Biura Informacji Kredytowej.

Pożyczka oddłużeniowa bez BIK - przewaga nad innymi

Dla wielu osób zapętlonych w kredyty bankowe i parabankowe okres walki ze swoimi długami zaowocował negatywnymi wpisami w BIK. Czyszczenie BIK nie jest możliwe, gdyż zobowiązania nie są spłacone. Powstaje efekt błędnego koła, gdyż jakakolwiek pożyczka na oddłużanie blokowana jest poprzez zły BIK.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi pożyczka bez BIK - konsolidacyjna i pozwalająca na zamienienie wszystkich posiadanych zobowiązań w jedną ratę. Pożyczka bez BIK oznacza, że pożyczkodawca zgadza się akceptować Twój BIK takim, jakim jest.

Daje Ci szansę pisania swoje historii od nowa, bez oglądania się na złą przyszłość.

Niewiele firm pożyczkowych decyzje się na taki krok, dlatego warto wnioskować o pożyczkę bez BIK starannie, co oznacza udzielanie w formularzach wyłącznie prawdziwych odpowiedzi.

Gdyż jeśli jeden z drugim pożyczkodawca może akceptować negatywne wpisy w BIK, to na pewno nie zaakceptuje kłamstwa w formularzu pożyczki na oddłużenie.

Pożyczek
30
kwota
10000
Bez BIK
6
Lat na rynku
6