Pożyczka oddłużeniowa pozabankowa

Pożyczka dla zadłużonych w SKOK

Pożyczka dla osób zadłużonych, oferowana przez SKOK, to nadal bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób szukających konsolidacji długów. Dlaczego?

SKOKi działają w dzisiejszych czasach na zasadach ustalonych dla banków. Zatem pożyczki są udzielane:

  • z niskim oprocentowaniem (w porównaniu do oferty pozabankowej),
  • na długi okres (do 120 mies.),
  • w wysokości pozwalającej na konsolidację dużych długów (do 150 000 tys.).

Pomimo tego wszystkiego SKOK różni się od banku w jednej bardzo istotnej kwestii.

SKOK bardzo elastycznie podchodzi do klientów zadłużonych. Oraz ich fatalnego scoringu BIK. Nie wierzysz? Poniżej zobaczysz dowody na to, jak można dostać pożyczkę w SKOK mając BIK tak fatalny, że gorszego się nie da

Konsolidacja dla zadłużonych w SKOKu

To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy zacząłeś wpadać w sidła pętli kredytowej. Na swoim koncie masz kilka pożyczek pozabankowych, których koszty ciągną Cię na dno. Wówczas skonsolidowanie zadłużeń w SKOKu w jednej chwili sprawia, że odcinasz pętlę. Rata drastycznie maleje, koszty lecą w dół, a na spłatę masz wiele długich miesięcy. Oferowane w SKOKu 150 tysięcy złotych to najczęściej wielokrotnie więcej niż suma spłacanych chwilówek. Jedyne ograniczenie? Musisz mieć więcej niż 30 lat.

Jedna niska rata

0% prowizji

Wakacje kredytowe

Kredyt dla osób ze złą historią kredytową. Myślisz, że twoja jest tragiczna? To zobacz, komu SKOK daje kredyty….

W SKOKu nie będziesz z góry skreślony, jeśli Twoja historia kredytowa wygląda fstslnie. Nawet osoby oceniane przez BIK jako krańcowo niegodne zaufania nie muszą odejść z kwitkiem. I nie mówimy o jakichś odległych czasach, gdzie SKOKi były traktowane jak upośledzone instytucje finansowe.

Czasem to,  z jaki słabym BIK-iem zadłużeni dostają kredyt w SKOKu. jest niewiarygodne. I dzieje się to u schyłku drugiego dziesięciolecia XXI wieku.

Zobacz na żywym przykładzie:

kredyt dla zadłużonych w SKOK
zdj. 1. Zła historia kredytowa i SKOK

To jest fragment raportu BIK, czyli historii kredytowej osoby, która w marcu 2019 otrzymała kredyt w BIK. Otrzymała go pomimo tego, że wszystkie poprzednie zobowiązania spłacała z dużymi opóźnieniami. Napisałem z dużymi? Gigantycznymi – największe miało ponad 6 lat opóźnienia! BIK nie chciał jej nawet ocenić. Z tego powodu w bankach była traktowana tak, jakby nie istniała.

Pożyczka dla zadłużonych w SKOK to szansa dla każdego, kto ma fatalny BIK

SKOK nie tylko pożyczył dłużnikowi pieniądze. Pożyczając otworzył jej furtkę do odbudowy zdolności kredytowej. Raportowane przez SKOK terminowe wpłaty rat spowodują, że zostanie naliczona punktacja i dłużnik znów wróci do łask w bankach. O ile będzie jeszcze jej potrzebował. 

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł. Okres kredytowania od 12 miesięcy do 120 miesięcy. https://www.kasastefczyka.pl
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
2 lat temu

Witam. Czy nie da się obejść wieku ?mam 29 lat i naprawdę potrzebuje Państwa pomocy