Pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna - najlepsze oferty pożyczek na oddłużanie oferowanych przez banki:

Bankowa pożyczka konsolidacyjna - jedna rata niezależnie od ilości posiadanych zobowiązań. Bank spłaci je za Ciebie, a Ty oddasz bankowi to w długim okresie czasu. Najlepsze w Polsce bankowe kredyty konsolidacyjne znajdziesz powyżej. Zastanawiasz się, czy kredyt konsolidacyjny jest dobrym rozwiązaniem? Przeczytaj wszystkie za i przeciw przed podjęciem decyzji. Jeśli rozproszone pożyczki sprawiają Ci kłopot finansowy, gdyż raty są zbyt wysokie, a jednocześnie posiadasz zdolność kredytową pozwalającą na zaciąganie zobowiązań w banku, zdecydowanie najlepszą opcją będzie dla Ciebie:

Pożyczka konsolidacyjna w banku

Znacząco obniży ona ratę przy jednoczesnym wydłużeniu okresu spłaty. To minus takiego rozwiązania, ale skoro nie masz innego wyjścia, musisz się na niego zgodzić. W przeciwnym wypadku grozić Ci będzie pętla długów, spłacanie pożyczek innymi pożyczkami i w konsekwencji bankructwo zakończone wieloletnią egzekucją komorniczą. Dla osób czujących na plecach oddech goniących ich rat pożyczka konsolidacyjna jest odegnaniem złego ducha własnej nieroztropności i możliwością ucieczki przed konsekwencjami nadmiernego przekredytowania.

Co daje pożyczka konsolidacyjna?

Spokój i pewność finansowego jutra. Redukcję sumy miesięcznych o ok. 1/3 przy jednoczesnym skonsolidowaniu wielu rat w jedną, wspólną i znacznie łatwiejszą do spłaty. Pożyczka konsolidacyjna w banku to również dla wielu osób krok do przodu - wyjście ze strefy parabanków w kierunku cywilizacji pożyczkowej, a przede wszystkim bezpieczeństwa, jakie daje bank.

Jak uzyskać konsolidację w banku?

Przede wszystkim należy przygotować się do niej od strony wiarygodności. Wiadomo powszechnie, że zdolność kredytowa to jedno, a wiarygodność drugie. W Polsce wyznacznikiem wiarygodności jest scoring BIK, czyli system oceny punktowej kredytobiorcy.

Osoba pragnąca bankowej konsolidacji swoich zadłużeń powinna przynajmniej kilka miesięcy przed złożeniem wniosku rozpocząć audyt swojej wiarygodności oraz proces poprawy scoringu BIK.

Analiza raportu BIK, która pokazuje wszystkie elementy wymagające korekty w celu zwiększenia wiarygodności, kosztuje jedynie 44 zł, do analizy dołączany jest poradnik pozwalający poprawić scoring BIK. Analiza pokazuje również wszystkie wpisy z BIK wymagające usunięcia, czyli tzw. czyszczenia biku.

Czyszczenie BIK objęte jest gwarancją skuteczności, nie niesie ze sobą żadnego ryzyka finansowego. Po wyczyszczeniu BIK oraz optymalizacji scoringu pożyczka konsolidacyjna stanie się dostępna w większości polskich banków.

A widmo pętli kredytowej oddali się bezpowrotnie w dniu podpisaniu umowy o kredyt konsolidacyjny w wybranym banku.

 

Pożyczek
30
kwota
10000
Bez BIK
6
Lat na rynku
6