Pożyczka oddłużeniowa pozabankowa

Pożyczka Profi Credit – 25 tysięcy zł na oddłużenie

Pożyczka Profi Credit to aż 25 tysięcy, które można traktować jak pożyczkę oddłużeniową. Profi Credit to aż 36 miesięcy na spłatę. Poznaj szczegóły.

Pożyczka Profi Credit – opinie i informacje dla osób zainteresowanych pożyczką oddłużeniową w Profi Credit

pozyczka Proficredit
Kwota pożyczki: 500 – 25.000 zł
Wpłata własna nie
Maks. okres pożyczki do 36 miesięcy
Oprocentowanie 9.55%
RRSO 104.52%

Rata przy pożyczce maksymalnej

ok. 1350 zł
Pożyczka bez BIK tak
Wakacje kredytowe tak
 

Pożyczka oddłużeniowa Profi Credit

Pożyczka Profi Credit to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, jeśli kryterium oceny będzie kwota pożyczki. 25 tysięcy złotych to znacznie więcej, niż pożyczymy od kogokolwiek innego. Kwota pożyczki udzielanej przez Profi Credit czyni ją pożyczką oddłużeniową z prawdziwego znaczenia. Pozwoli bowiem na jednorazowe oddłużenie chwilówek w ilości 25 sztuk przy założeniu, że każda z nich opiewa na 1000 zł.

Pożyczka Profi Credit umożliwia całkowitą spłatę na przykład 16 pożyczek krótkoterminowych na 1500 zł każda. Lub 12 chwilówek po 2000 każda.

To sprawia, że osoby szukające pomocy w oddłużeniu z chwilówek i konsolidacji ich w produkt z jedną ratą nie mogą przejść obojętnie obok oferty, jaką przygotowała dla nich pożyczka Profi Credit.

Niniejszy opis (ze względu na brak oficjalnych danych udostępnianych przez Profi Credit) powstał na bazie realnej, udzielonej klientowi pożyczki z pakietem korzyści.

Konsolidacja chwilówek z Profi Credit

Pożyczka Profi Credit udzielona na 3 lata jest rozwiązaniem sprawdzającym się w przypadku chęci konsolidacji istniejących zobowiązań. Jedna (choć wysoka) rata jest łatwiejsza do “udżwignięcia” przez budżet domowy niż niezwykle drogie przedłużanie chwilówek w nieskończoność.

Czy Profi Credit sprawdza BIK?

Pożyczka Profi Credit jest pożyczką bez BIK. Profi Credit nie sprawdzi nas również w KRD, Infomonitorze ani ERIF. Profi Credit posiada własne algorytmy weryfikujące zdolność pożyczkową osób ubiegających się o pożyczkę oddłużeniową.

Sprawia to, że niezależnie od sytuacji z przeszłości w Profi Credit otrzymać pieniądze może każdy, kto zostanie przez ich system weryfikujący uznany za osobę wypłacalną.

Profi Credit, ze względu na autorski sposób weryfikacji może wymagać wydruku z konta bankowego lub faktur za media, czyli dokumentów, który nie wymagają inne firmy pożyczkowe. Oczywiście jest to  konsekwencją tego, że Profi Credit nie sprawdza BIK. W jakiś sposób musi bowiem weryfikować swoich klientów, aby ograniczyć ryzyko fraudów.

 Dla osób, które nie akceptują takiej formy weryfikacji, a poszukują pożyczki bez sprawdzania baz mamy inne pożyczki dla osób będących w BIK-u

Pożyczka Profi Credit – zabezpieczenie wekslowe

Pożyczający pieniądze od Profi Credit składa weksel własny in blanco. Oznacza to, że kwota zobowiązania zostaje do weksla wpisana przez Pożyczkodawcę. Weksel może zostać wykorzystany przed sądem do dochodzenia zobowiązania już w sytuacji, gdy opóźnienie kwoty jednej raty przekroczy 30 dni, a od daty otrzymania wezwania do zapłaty minęło 7 dni.

profi-credit-weksel

Pożyczka Profi Credit Twój Pakiet – Pakiet Extra

Pożyczka Profi Credit występuje również w wersji VIP. Wersja z preferencjami kryje się pod nazwą Twój Pakiet. Nabywca w ramach pakietu (dodatkowo płatnego) otrzymuje następujące profity:

  • Odroczenie lub obniżenie rat – przysługuje osobie uprawnionej w ramach Pakietu Extra na jednorazowe z możliwości odroczenia lub obniżenia rat wynikających z umowy pożyczki.

    Odroczenie jednej lub dwóch kolejnych rat powoduje, iż odroczone raty “wskoczą” na koniec harmonogramu spłaty. Przykład: po wydatkach świątecznych odraczasz ratę styczniową i lutową. Nie musisz ich płacić, zapłacisz je jako dwie dodatkowe raty po zakończeniu spłaty pożyczki Profi Credit.

    Obniżenie rat – aż 4 kolejne raty można obniżyć o połowę. Oznacza to, że w ramach pakietu przez 4 miesiące płacić będziemy 50% raty. Umowa pożyczki Profi Credit zostanie przedłużona o 4 miesiąca, w czasie których pożyczkobiorca spłaci brakującą część kwoty pożyczki.

  • Szybsza wypłata pożyczki – Profi Credit zobowiązuje się do wypłacenie pożyczki w czasie nie dłuższym nie 10 dni (sic!)
  • Powiadomienia SMS – informacje o przelewie pożyczki na konto klienta, zbliżającym się terminie raty oraz zaksięgowaniu raty.

Cena pakietu: 700 zł doliczone do składowych miesięcznej raty.

Koszty pożyczki, prowizje i oprocentowanie pożyczki Profi Credit

Na stronie Profi Credit nie znajdziemy informacji o kosztach pożyczki. Opłatach, prowizjach, oprocentowaniu. W związku z tym, aby przedstawić Państwu w przybliżeniu ofertę tej firmy, sięgnęliśmy do realnej umowy jednego z klientów.

Kwota tej pożyczki to 6000 zł na 24 miesiące z pakietem korzyści (Twój Pakiet Profi Credit)

Koszty pożyczki przedstawiają się następująco:

Pożyczka Profi Credit

Jak widać pożyczka Profi Credit nie należy do tanich. Oddać musimy prawie drugie tyle, co pożyczyliśmy. Oczywiście koszty pożyczki można zredukować rezygnując z pakietu Extra. Tracimy jednak wówczas możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, które przecież w przypadku pożyczki oddłużeniowej mają kolosalne znaczenie.

Odroczenie spłaty w Profi Credit

Posiadacze Twojego Pakietu mogą skorzystać z odroczenia spłaty lub obniżenia wysokości rat o połowę. W celu skorzystania z tego udogodnienia muszą złożyć pisemną dyspozycję w centrali banku.

Uwaga: spóźnienie (nawet jednodniowe) w spłacie choćby pojedynczej wcześniejszej raty zamyka drogę do skorzystania z możliwości odroczenia spłaty lub zmniejszenia raty w Profi Credit.

Aby skorzystać z możliwości odroczenia lub redukcji rat w Profi Credit należy spełnić warunek zapłacenia co najmniej 2 rat. Oznacza to, że nie można wziąć pożyczki Profi Credit i od razu zawiesić spłaty. Lub płacić połowę wysokości raty.

Pożyczka Profi Credit – Windykacja

Niespłacenie w terminie raty wiązać się będzie z rozpoczęciem działań monitorująco – windykacyjnych. Stanie się to już po 11 dniach od daty wymagalności raty.

Windykacja Profi Credit to monity telefoniczne za pomocą sms-ów i automatycznych wiadomości głosowych. To również pisemne upomnienia i wezwania do zapłaty. Windykacja Profi Credit to wreszcie to, co budzi największe kontrowersje wśród klientów – wizyty pracowników terenowych.

Choć pracownik nazywający się windykatorem terenowych nie posiada żadnych uprawnień, to jednak ogólna niewiedza społeczna na temat praw dłużnika powoduje powszechny strach przed windykacją Profi Credit. Strach podsycany przez nieumiejętne balansowanie niektórych pracowników na granicy prawa i przekraczanie barier atyki zawodowej (zobacz to: jak działa windykacja Profi Credit )

Pożyczka Profi Credit dane i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Profi Credit Polska SA
Siedziba firmy: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
Strona Internetowa: https://proficredit.pl
e-mail: info@proficredit.pl
Kontakt telefoniczny: 801 805 806, 33 496 00 68
Godziny pracy 7 – 19
KRS: 0000518190
Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, “Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.www.proficredit.pl
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
5 lat temu

W Profi Credit mają dobre pozyczki można wziac tez na firme, polecam, w wiekszosci przypadkow to lepsze rozwiazanie niz banki ktore potrafia robic tyle problemow i zadawac tyle pytan ze w koncu Ci sie odechce z nimi walczyc

5/5
5/5
5 lat temu

ode mnie 5/5 dla Profi Credit. Bralem pożyczkę rok temu, wszystkie warunki ok żadnego naciągania, dobra firma, nie mam zastrzeżeń, duzo lepiej się z nimi współpracuje niz z bankiem