Bez kategorii

Prywatne pożyczki bez BIK – uważaj!

Czy istnieją prywatne pożyczki  bez BIK?

Prywatne pożyczki bez BIK istnieją, dlatego warto poznać o nich całą prawdę.

Prywatne pożyczki bez BIK, za to pod zastaw nie interesują się ani zdolnością kredytową, ani tym bardziej historią kredytową w BIK czy innych rejestrach dłużników. Jest im obojętne, czy osoba pożyczająca niewielkie sumy pod zastaw nieraz dorobku całego życia odda dług w terminie czy nie. Nie może zatem dziwić, że gdy zjawia się chętny z zastawem o wartości 500% pożyczki żaden z pożyczających nie będzie pytał go o nic. Również dlatego, aby nie przestraszyć i nie odstraszyć. Tak wyglądają właśnie prawdziwe pożyczki bez BIK.

Oczywiście współczuć należy rodzinom tych, którzy wiążą się z lichwą tego typu – nierzadko mającą korzenie w lokalnych grupach przestępczych. Tylko dlatego, że bank odmawia pożyczki właśnie ze względu na zły scoring BIK.

Czasami to magiczne słowo BIK stanowi języczek u wagi decydujący o tym, czy dany zadłużony pójdzie w jasną stronę mocy, czyli bankową pożyczkę oddłużeniową pod zastaw, czy też utonie w odmętach lichwy nierzadko tracąc cały majątek z powodu oszustwa, konstrukcji umowy nie pozwalającej spłacić zaciągniętych zobowiązań czy zwyczajnie z tego powodu, że kwota rat przekraczała od samego początku realne dochody. A zaciągnięcie pożyczki było jedynie przedłużeniem agonii i bankructwa, teraz już nie indywidualnego, a wraz z całą rodziną.

Pożyczki prywatne bez BIK mogą być wabikiem dla osób poszukujących oddłużenia i działających w amoku.

A takich jest wielu – inaczej nie byłoby tylu ofert prywatnych pożyczek pod zastaw.

Warto pamiętać o tym decydując się na skorzystanie z oferty znalezionej na przystanku, bezpłatnym serwisie ogłoszeniowym czy też na ulotce przyniesionej z miasta. Pamiętać trzeba bezwzględnie, że pożyczki oddłużeniowe udzielane przez banki czy duże i znane firmy pożyczkowe są pod kontrolą odpowiednich instytucji (KNF, UOKiK), prywatne pożyczki na oddłużenie to szara strefa pełna niebezpieczeństw.

Szukanie oddłużenia za wszelką cenę to olbrzymie ryzyko, o czym nie tylko warto, ale po prostu należy pamiętać.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o